wszystkie

Instytucje przed Świętami – jak funkcjonują?

W okresie przedświątecznym instytucje publiczne często zmieniają godziny pracy swojego funkcjonowania. Nie inaczej jest przed tegoroczną Wielkanocą.

Starostwo Powiatowe w Puławach przekazało komunikat o skróceniu godzin pracy w najbliższy piątek. Instytucja będzie czynna dla interesantów od godz. 7:00 do godz. 13:00. Przypomnijmy, że na co dzień urzędnicy Starostwa przyjmują mieszkańców naszego powiatu dwie godziny dłużej, a więc do godziny 15:00. W najbliższy piątek bez zmian funkcjonować będzie zaś puławski Urząd Miasta.

Z kolei osoby chcące skorzystać z pomocy pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej, w najbliższy piątek będą miały na to czas do godz. 15:00. ZUS zachęca do załatwiania spraw za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych.

Natomiast miłośnicy literatury będą mogli odwiedzić Bibliotekę Miejską w jej nowo otwartej siedzibie oraz filiach w piątek od 8:00 do 15:00, zaś w Wielką Sobotę instytucja będzie nieczynna.

Jak widać, przed udaniem się do wybranej instytucji przed Świętami warto wcześniej sprawdzić na jej stronie internetowej aktualne godziny funkcjonowania, aby nie zostać niemile zaskoczonym.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button