wszystkie

Konkurs literacki “Mój świat” w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich młodych ludzi uzdolnionych literacko do udziału w kolejnej edycji konkursu “Mój świat”. Temat tegorocznej edycji Konkursu brzmi “I co dalej”. Tym razem organizatorzy zachęcają dzieci i młodzież do podzielenia się swoimi refleksjami i odczuciami dotyczącymi stojącej przed nimi przyszłości, która w dzisiejszych trudnych czasach może być dość niepewna.

Zadaniem uczestników jest nadesłanie jednego wiersza bądź opowiadania w formie elektronicznej dotyczącego tegorocznej tematyki konkursu. Zgodnie z regulaminem, opowiadanie nie powinno być dłuższe niż strona A4. Jury będzie oceniać prace konkursowe w kategoriach: klasy 5-6, 7-8 oraz szkoła średnia. Celem konkursu jest pobudzenie aktywności twórczej młodych ludzi w dziedzinie literatury a także stworzenie pola do konfrontacji twórczości młodych ludzi.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres mailowy Młodzieżowego Domu Kultury do 19 maja. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas zaplanowanej 16 czerwca Biesiady Literackiej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button