Powiat Puławski

Recytatorzy przywitają wiosnę w MDK

55 uczestników zaprezentuje swoje umiejętności recytatorskie podczas organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach przeglądu “Witaj Wiosno”. W konkursie wystąpią dzieci z 16 placówek przedszkolnych, oprócz puławskich przedszkoli także z Gołębia i Góry Puławskiej.

Każde dziecko wykona jeden wiersz zgodny z tematyką konkursu, a więc dotyczący tak wyczekiwanej przez wszystkich wiosny. Wydarzenie posłuży z pewnością nie tylko zaprezentowaniu artystycznych umiejętności najmłodszych, ale i integracji pomiędzy poszczególnymi placówkami. Dla wielu z uczestników przegląd “Witaj Wiosno” będzie pierwszą okazją do wystąpienia przed większą publicznością i oswojenia się ze sceną. Wszyscy mali recytatorzy otrzymają dyplomy oraz słodki upominek.

W konkursie wezmą udział 4- i 5-latkowie, zostali oni podzieleni przez organizatorów na dwa bloki. Pierwsi recytatorzy wyjdą na scenę “emdeku” o 9:30, kolejna tura występów rozpocznie się godzinę później. Wydarzenie zaplanowano w najbliższą środę w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Sieroszewskiego.

Foto archiwalne

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button