Powiat Puławski

Starostwo promuje swoje szkoły

Już niebawem wielu uczniów stanie przed koniecznością dokonania wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Aby pomóc im we właściwej decyzji, Starostwo Powiatowe w Puławach przygotowało nowy folder przedstawiający ofertę prowadzonych przez siebie placówek oświatowych na przyszły rok szkolny, skierowaną zwłaszcza do kończących szkoły podstawowe.

Za pośrednictwem powiatowej broszury informacyjnej ósmoklasiści mogą zapoznać się z prowadzonymi przez szkoły profilami klas, jak również z realizowanymi przez te placówki projektami czy dostępną bazą dydaktyczną. W publikacji uczniowie znajdą też informacje dotyczące prowadzonych przez szkoły zajęć pozalekcyjnych czy osiągnięcia ich starszych kolegów z tych placówek. Folder prezentuje ofertę 13 podmiotów, których organem prowadzącym jest Powiat Puławski, niezbędne informacje znajdą w nim zarówno przyszli licealiści, jak i uczniowie chcący kontynuować swoją ścieżkę edukacji w technikach bądź szkołach branżowych.

W broszurze kandydaci znajdą także praktyczne wskazówki dotyczące procesu rekrutacji. Folder dotyczący oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych można pobrać za pośrednictwem strony internetowej Powiatu Puławskiego.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button