Porażka Wisły w Łodzi |#LPU24.pl

W niedzielny wieczór piłkarze Wisły Puławy mierzyli się na wyjeździe z rezerwami ŁKS-u Łódź w ramach kolejnego drugoligowego meczu.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem optycznej przewagi łodzian, którzy jednak nie potrafili potwierdzić jej strzeloną bramką. Jeśli chodzi o szanse puławian w pierwszych 45 minutach, to na bramkę rywali strzelali m.in. Dawid Retlewski czy Krystian Puton, jednak gola nie udało się zdobyć.

Kibice w Lodzi na pierwszego gola musieli czekać do 64. minuty, gdy reprezentant gospodarzy, Oskar Koprowski wykorzystał rzut karny podyktowany przez arbitra. Niestety na domiar złego dla puławian już chwilę później musieli radzić sobie w „dziesiątkę” po czerwonej kartce dla Maksymiliana Tkocza. W 83. minucie nadzieje puławian na wywiezienie choćby punktu odżyły za sprawą wyrównującego trafienia Kamila Kargulewicza, któy niedługo wcześniej pojawił się na placu gry. Niestety, pod koniec regulaminowego czasu gry sędzia podyktował kolejną „jedenastkę” dla gospodarzy, którą ponownie skutecznie wykonał Koprowski. Wisła przegrała więc z rezerwami ŁKS-u 1:2.

ŁKS II Łódź – Wisła Puławy 2:1 (0:0)

Gole: Koprowski 64 (k), 89 (k) – Kargulewicz 83

Wisła: Łakota – Pavlas, Seweryś, Tkocz, Przywara, Kumoch (70 Gałązka), Puton (kpt), Janicki (70 Kołtański), Nojszewski (78 Szymanek), Klichowicz, Retlewski (78 Kargulewicz)