wszystkie

Patriotyczne konkursy w MDK-u i PBP

Jak już informowaliśmy, Powiatowa Biblioteka Publiczna przy współpracy Młodzieżowego Domu Kultury organizuje serię konkursów plastycznych oraz literackich związanych z obchodzoną w tym roku 160. rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego.

Każdy z trzech konkursów skierowany jest do innej grupy wiekowej, stąd możliwość zaprezentowania swojego talentu zarówno przez uczniów szkół podstawowych, młodzież szkół ponadpodstawowych jak i osoby dorosłe z terenu powiatu puławskiego. Celem organizowanych przez “emdek” konkursów jest upamiętnienie największego XIX-wieczny zrywu niepodległościowego Polaków, szczególnie wśród najmłodszego pokolenia.

Prace konkursowe należy składać osobiście bądź przesłać za pośrednictwem poczty do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach. Czas na składanie prac upływa wraz z końcem marca. Warto zaznaczyć, że na zwycięzców czekają nagrody – bony do sieci salonów Empik. Szczegóły oraz zasady uczestnictwa zawarte są w regulaminach poszczególnych konkursów na stronie Młodzieżowego Domu Kultury.

Autor: M. Strzelecka

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button