Miasto Puławy

Spotkanie podróżnicze z Agnieszką Kępską

W najbliższym czasie Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór szykuje ciekawą propozycję dla miłośników krajoznawczych eskapad. Swoją prezentację na temat położonej w Norwegii krainy Oppland przedstawi podróżniczka Agnieszka Kępska.

Jak podkreślają w zaproszeniu na to spotkanie jego organizatorzy, Agnieszka Kępska odwiedzała ten rejon przez ostatnie 20 lat zarówno jako przewodnik jak i w prywatnych podróżach. Oppland jest obszarem występowania Gór Skandynawskich a także największego jeziora Norwegii. Te i inne atrakcje będzie można zobaczyć w przygotowanym przez podróżniczkę wystąpieniu. Agnieszka Kępska opowie także o walorach kulturowych regionu, jego infrastrukturze turystycznej a także możliwych do zrealizowania podczas wyprawy aktywnościach. Po przedstawionej prezentacji organizatorzy zapowiadają możliwość kupna biżuterii inspirowanej kulturą Północy.

Spotkanie z Agnieszką Kępską odbędzie się w piątek 17 marca o godz. 17:00 w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button