Miasto Puławy

Program Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne

W najbliższym czasie w Urzędzie Miasta odbędzie się kolejne już spotkanie informacyjne dla mieszkańców miasta w ramach programu Czyste Powietrze.

Program Czyste Powietrze ma na celu jak największe zminimalizowanie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń pochodzących z gospodarstw domowych wpływających na jakość powietrza. Jego realizacja ma przyczynić się do zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Program realizowany jest od 2018 roku i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta. Inicjatywa jest skierowana do osób chcących nie tylko zlikwidować stary piec węglowy ale także planujących ocieplić swój budynek mieszkalny czy wymienić okna i drzwi.

Najbliższe spotkanie ma na celu poinformowanie o wprowadzonych od 3 stycznia tego roku zmianach w programie, dotyczących zasad uzyskania dotacji. Możliwe będzie uzyskanie wyższego dofinansowania, zwiększą się także progi dochodowe. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy 16 marca o godzinie 17.00.

Autor: M. Strzelecka

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button