Miasto Puławy

Miasto dofinansuje kampanię ekologiczną

Pięć tysięcy złotych – to kwota, którą Miasto Puławy zamierza przeznaczyć na dofinansowanie kampanii edukacyjnej w puławskich placówkach oświatowych, dotyczącej tematu ekologii.

Zadanie powinno dotyczyć realizacji kampanii edukacyjnej w co najmniej 6 przedszkolach i szkołach podstawowych oraz 2 placówkach ponadpodstawowych na terenie Puław. Zadaniem najmłodszych w ramach tego projektu będzie m.in. wykonanie prac plastycznych, starsi uczniowie sprawdzą zaś swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska, będą mieli też okazję uczestniczyć w innych proekologicznych działaniach. Realizacja zadania powinna nastąpić od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W zeszłym roku na podobne zadanie Urząd Miasta przeznaczył 9 tysięcy złotych.

Podmioty zainteresowane realizacją tego przedsięwzięcia mają czas na złożenie stosownych dokumentów w wersji papierowej oraz elektronicznie do 29 marca. Zadanie może zostać zrealizowane w trybie stacjonarnym, zdalnym oraz hybrydowym. Szczegółowe informacje na ten temat zainteresowane osoby mogą uzyskać w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Puławy.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button