InformacjePowiat Puławski

Nowy zastępca komendanta w Puławach

W poniedziałek puławscy policjanci odbyli uroczystą zbiórkę. Powodem tego wydarzenia było wprowadzenie w obowiązki nowego zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Puławach. Zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, został nim podinspektor Mariusz Marzec. Wcześniej kierował on Wydziałem Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej.

Przed powołaniem Mariusza Marca funkcję zastępcy puławskiego komendanta przez wiele lat pełnił młodszy inspektor Marcin Kotulski, który pod koniec lutego przeszedł na emeryturę. Swojego nowego pracownika w jego nowe obowiązki wprowadził komendant puławskiej jednostki policji, młodszy inspektor Rafał Skoczylas, który życzył mu pomyślności podczas pełnienia służby w Puławach. W poniedziałkowej uroczystości wzięli udział funkcjonariusze puławskiej komendy, kadra kierownicza a także pracownicy cywilni puławskiej jednostki policji.

Foto: KPP Puławy

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Tak się działo w Łęcznej ciekawe jak będzie w Puławach………. ?
    Najpierw na miejsce przyjechali funkcjonariusze prewencji, następnie dołączyli do nich policjanci z łęczyńskiej drogówki. 93-latka, wjechała w Olę na pasach jednak Policjanci nie ukarali jej mandatem i pozwolili na dalszą jazdę……..
    https://tubalecznej.pl/informacje-leczynskie/ludwin-93-latka-ktora-wjechala-w-ole-na-pasach-ukarana-grzywna-ale-rodzice-uwazaja-ze-to-byl-wypadek-nie-kolizja-wideo/sCurNA6Zhhlk43zBRlS4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button