Miasto Puławy

“Piosenka jest kobietą” – spektakl muzyczny w Domu Chemika

Zbliża się 8 marca, ta data nierozłącznie jest związana ze świętem kobiet. Z tej okazji dziesięć dni później, 18 marca w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” odbędzie się spektakl muzyczny zatytułowany “Piosenka jest kobietą”.

Podczas tego niezwykłego koncertu usłyszymy takie szlagiery jak “Być kobietą”, “Bo to się zwykle tak zaczyna” czy “W siną dal”. Na scenie wystąpią wokaliści przygotowani przez Zbigniewa Jonaka a także członkowie Puławskiego Teatru Amatora. Zbigniew Jonak zajął się także doborem utworów oraz ich opracowaniem muzycznym. W trakcie spektaklu nie zabraknie również popisów choreograficznych tancerzy z Zespołu Baletowego “Etiuda” oraz Grupy Tanecznej Jacka Kowalczyka. Reżyserem tego wydarzenia jest Ryszard Stępień.

Spektakl muzyczny “Piosenka jest kobietą” odbędzie się w sobotę 18 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Bilety na koncert można zdobyć, nabywając je za pośrednictwem kasy biletowej Ośrodka bądź portalu Biletyna.pl.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button