Sport

Remis Wisły z Siarką

W minioną sobotę piłkarze Wisły Puławy rozegrali pierwszy mecz rundy rewanżowej eWinner 2.ligi. Wiślacy na własnym stadionie podejmowali Siarkę Tarnobrzeg.

Pierwsze mecze o stawkę po dłuższej przerwie bywają trudne, tak też było i tym razem. Obie drużyny musiały poradzić sobie z opadami i dość grząską murawą. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Hauke-Bosaka mieli okazję oglądać sporo walki w środku pola. Spośród wiślaków dogodne okazje do strzelenia bramki miał między innymi Mateusz Klichowicz, jednak bramkarz Siarki spisywał się w tym spotkaniu bez zarzutu. Pod koniec meczu wydawało się, że Dawid Retlewski był faulowany w polu karnym Siarki, arbiter był jednak odmiennego zdania.

Mecz skończył się bezbramkowym remisem. Wisła z 33 punktami zajmuje 5. miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem puławian będzie Radunia Stężyca, mecz zostanie rozegrany na wyjeździe.

Wisła zagrała w składzie: Zieliński – Cheba, Błyszko, Wiech, Bernard, Kona, Puton, Janicki (46 Kargulewicz), Banach (86 Kaczmarek), Klichowicz (75 Ryszka), Paluchowski (75 Retlewski)

Foto: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button