wszystkie

Czwórka zaprasza na konferencję “Szkoła w drodze”

“Szkoła w drodze” – to hasło konferencji, która niebawem odbędzie się w puławskiej Szkole Podstawowej nr 4. Jak już informowaliśmy, Czwórka podobnie jak Niepubliczne Przedszkole Kot Filemon przystępuje do realizacji ogólnopolskiego projektu “Budząca się Szkoła”. I to właśnie organizowane 28 lutego wydarzenie ma przybliżyć ideę tego przedsięwzięcia.

Do udziału w konferencji zaproszeni są rodzice, nauczyciele, psychologowie a także pedagodzy z Puław i okolic. Podczas wydarzenia planowane są wystąpienia miedzy innymi przedstawicieli rodziców uczniów szkoły w Radomiu, realizującej program “Budzącej się Szkoły”, a także wykłady pedagogów. W trakcie konferencji poruszane będą takie zagadnienia jak pozytywna komunikacja, problemy uczniów wysoko wrażliwych czy dobre praktyki “Budzącej się Szkoły”. Podstawowym celem tego projektu jest budowanie właściwych relacji na linii uczeń-nauczyciel-rodzic oraz zmiana techniki nauczania na wspierającą i motywującą uczniów zamiast skupiania się na krytyce.

Konferencja “Szkoła w drodze” odbędzie się we wtorek 28 lutego w godz. 16:30-20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button