Miasto Puławy

Kocie konkursy rozstrzygnięte

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” rozstrzygnął zorganizowane w okazji Dnia Kota konkursy pod nazwą “Koci Świat”. Do udziału zgłoszono 55 prac, wśród których były prace plastyczne, fotografie i filmiki przedstawiające naszych puchatych przyjaciół w zabawnych sytuacjach.

Najchętniej w konkursie brały udział dzieci przenoszące wizerunek kotów na papier. W konkursie plastycznym jury nagrodziło 10 prac. Najwyżej oceniono prace Zofi Skruszeniec oraz Aleksandry Grzesiak, które otrzymały 1 nagrodę w swoich kategoriach wiekowych. W konkursie fotograficznym 1 miejsce zajęła Ada Chiszczyńska. W konkursie na zabawny filmik z kotem w roli głównej doceniono nagranie Diany Żelechowskiej.

Wielbiciele wąsatych czworonogów po rozstrzygnięciu konkursów obejrzeli film-niespodziankę, którym okazała się animacja pt. “Aryskotraci”.

Listę wszystkich osób nagrodzonych można znaleźć na stronie internetowej “Domu Chemika”. Nagrody nieodebrane w dniu rozstrzygnięcia będą czekały na laureatów w portierni Puławskiego Ośrodka Kultury.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button