Miasto Puławy

Koncert walentynkowy inny niż zwykle

Nietypowy przebieg miał tegoroczny koncert Walentynkowy Puławskiej Orkiestry Dętej, który odbył się w poniedziałkowe popołudnie w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. Gościem specjalnym wydarzenia był Michał Jurkiewicz, pochodzący z Rzeszowa klawiszowiec, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny a także aranżer, multiinstrumentalista i miłośnik kolei i to właśnie za jego sprawą poniedziałkowy koncert miał nieco inny charakter niż dotychczas.

Puławska Orkiestra Dęta przyzwyczaiła nas do wykonań coverów love-songów a także miłosnych standardów – tego mogli posłuchać puławianie rok temu. W tym roku puławscy muzycy skupili się na akompaniamencie do utworów przygotowanych przez zaproszonego gościa, które także traktowały m.in. o miłości tej niespełnionej, o której wypowiedział się raper Marcin Bolko bądź np. do kolei czy motoryzacji, której zagorzałym fanem jest Michał Jurkiewicz.

Na scenie zaprezentowali się także puławscy wokaliści, podopieczni Zbigniewa Jonaka, Jakub Rogala, Weronika Kubiś i Julia Pszczoła, którzy zaprezentowali inny przygotowany specjalnie na tę okazje repertuar.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button