Miasto Puławy

Miasto dofinansuje sportową rywalizację międzyszkolną

Miasto Puławy ogłosiło kolejny konkurs ofert na wsparcie zadań pożyteczności publicznej. Tym razem chodzi o organizację zawodów sportowych w ramach rywalizacji międzyszkolnej. Kwota, która urzędnicy mają zamiar przeznaczyć na dotację dla tego rodzaju przedsięwzięcia to 15 tysięcy złotych.

Inicjatywa powinna zostać zrealizowana w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Adresatami przedsięwzięcia mają być przede wszystkim uczniowie z miejskich szkół w Puławach. Organizowane zawody mają obejmować rywalizację szkół podstawowych na szczeblu gminy w różnych dyscyplinach sportowych, mają one stanowić pierwszy etap międzyszkolnych zmagań sportowych. Realizacja dotowanego z miejskiego budżetu zadania powinna nastąpić do 23 czerwca.

Urzędnicy miejscy czekają na oferty zorganizowania tego typu inicjatyw do końca lutego. Zainteresowane podmioty powinny złożyć niezbędne dokumenty w wersji papierowej oraz elektronicznej. Na początku marca powinniśmy dowiedzieć się, które zadanie spośród zgłoszonych zostanie ocenione najwyżej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button