InformacjeMiasto Puławy

Hospicjum oferuje rozliczenie PIT

Zbliża się okres rozliczeń podatku dochodowego PIT. Jak zwykle możemy pomóc wybranym przez siebie organizacjom pożytku publicznego poprzez przekazanie części swojego podatku, w tym roku jest to półtora procent. Jedną z instytucji, której mamy szansę pomóc w ten sposób jest Puławskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum.

Organizacja, podobnie jak w latach ubiegłych, proponuje bezpłatne rozliczenie PIT z pomocą współpracujących z instytucją księgowych. W zamian możemy przekazać półtora procent na rzecz Hospicjum zajmującego się terminalnie chorymi. W komunikacie opublikowanym na stronie Hospicjum czytamy, że księgowe będą czekać na osoby chcące w ten sposób rozliczyć się z fiskusem we wszystkie najbliższe środy oraz niektóre soboty: 11 i 18 lutego, 4, 18 i 25 marca a także w niedzielę 23 kwietnia. Rozliczenia będą się odbywały w siedzibie Hospicjum przy ul. Niemcewicza od 10:00 do 15:00.

Przypomnijmy, że puławskie Hospicjum prowadzi opiekę paliatywną dla osób znajdujących się w terminalnych stadiach choroby nowotworowej. Pieniądze pochodzące z podatku PIT to nieoceniona pomoc w działalności placówki.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button