wszystkie

Charytatywny Koncert Walentynkowy – już w tę sobotę!

Już w najbliższą sobotę w klubie Peweks odbędzie się charytatywny koncert lokalnych artystów. Na kilka dni przed Walentynkami puławianie będą mieli okazje pomóc potrzebującym dzieciom a przy okazji posłuchać interesujących wykonań muzycznych. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz dziewczynek zmagających się z ciężkimi chorobami: Ali Borsuk i Ali Gudali.

Na scenie klubu Peweks wystąpią dobrze znani puławskiej publiczności muzycy, między innymi Jadwiga Malinowska czy Kacper Gołda. Oprócz występów muzycznych na uczestniczących w wydarzeniu czekać będzie także pokaz iluzji. Podczas koncertu prowadzone będą licytacje charytatywne. Zebrani w klubie Peweks będą mogli liczyć także na poczęstunek, który będzie wliczony w cenę biletu, kosztującego 50 złotych. Organizatorem Charytatywnego Koncertu Walentynkowego jest Fundacja “Damy Radę”.

Koncert odbędzie się 11 lutego i rozpocznie o godz. 18:00 we wspomnianym już klubie Peweks. Grupa LPU objęła patronat medialny nad tym wydarzeniem. Informacje o koncercie oraz o możliwości pozyskania biletów można znaleźć m.in. w utworzonym na portalu społecznościowym Facebook wydarzeniu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button