Miasto Puławy

Bieg Zielonych Sznurowadeł przed nami

Niedawno informowaliśmy o trwających zapisach do 11. edycji Biegu Tropem Wilczym, który w Puławach odbędzie się 5 marca. Tydzień później biegacze będą mieli szansę kolejny raz sprawdzić swoje możliwości fizyczne, tym razem za sprawą Biegu Zielonych Sznurowadeł. Wydarzenie tradycyjnie organizuje Fundacja BezMiar.

Uczestnicy charytatywnego biegu będą rywalizować na wymagającej, półmaratońskiej trasie. Wydarzenie zawsze cieszy się dużą popularnością, nie inaczej jest także i w tym roku. Mimo, że do startu został jeszcze ponad miesiąc, na liście osób, które już zgłosiły chęć udziału, widnieje blisko 200 nazwisk. W tym roku dystans półmaratonu można pokonać biegnąc lub maszerując z kijkami nordic walking. Warunkiem ukończenia biegu jest zmieszczenie się w 4-godzinnym limicie czasowym. Trasa biegu będzie prowadzić przez pola, łąki i lasy, dlatego uczestnicy powinni przygotować się na spory wysiłek fizyczny.

Regulamin zapisów, informacje o płatnościach oraz wszelkie potrzebne szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Fundacji BezMiar, organizatora wydarzenia. Bieg Zielonych Sznurowadeł wystartuje w niedzielę 12 marca spod Szkoły Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul.Zabłockiego.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button