Miasto Puławy

Wilk, koza i koźlęta w Domu Chemika

Teatr KURTYNA zaprasza wszystkich najmłodszych widzów do obejrzenia spektaklu “Wilk, koza i koźlęta” na podstawie bajki Jana Grabowskiego.

Historię psotnych kózek i głodnego wilka zaprezentują pracownicy Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. W obsadzie spektaklu znalazły się Agnieszka Cichocka, Anna Magdalena Filipiak, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Bojanowicz, Magdalena Jóźwicka, Renata Szczypa oraz Grażyna Idzik-Dominiak, która jest odpowiedzialna również za reżyserię spektaklu. Muzykę do przedstawienia przygotowali Sławomir Sochacki oraz Andrzej Rotmański.

Najmłodsi miłośnicy teatru z Puław mieli już szansę obejrzeć spektakl 6 grudnia ubiegłego roku z racji Mikołajek. Ci, którzy z różnych powodów nie mogli wtedy być obecni, teraz mogą nadrobić zaległości. Bilety na spektakl “Wilk, koza i koźlęta” w cenie 10 złotych można nabyć w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” bądź za pośrednictwem portalu biletyna.pl. Sztuka zostanie wystawiona już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 w sali widowiskowej “Domu Chemika”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button