Miasto Puławy

Ferie zimowe za pasem. Biblioteka Miejska ma propozycje dla dzieci

Zbliżające się ferie zimowe to dla uczniów czas odpoczynku od nauki oraz okazja do zrealizowania aktywności nieco innych niż na co dzień. Miejskie instytucje kultury dbają o to, aby najmłodsi mogli wykorzystać ten okres w sposób produktywny i rozwijający.

Jednym z podmiotów, który przygotował dla dzieci zajęcia feryjne, jest Biblioteka Miejska w Puławach. Spotkania będą odbywać się w drugim tygodniu feryjnego wypoczynku, a więc od 23 do 27 stycznia. Przewidziane są zajęcia plastyczne, rozwiązywanie quizów i zagadek, nie zabraknie oczywiście zajęcia najbardziej charakterystycznego dla spotkań w bibliotece, czyli wspólnego czytania. Hasła, którymi organizatorzy zachęcają najmłodszych do udziału w spotkaniach w poszczególne dni, to między innymi “Inżynierem mogę być”, “Śnieżny labirynt” czy “Muzyczne swawole”. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Codzienne spotkania w drugim tygodniu ferii będą odbywać się w godz. 11:00-13:00 w Oddziale dla dzieci Biblioteki Miejskiej przy ul. Głębokiej 7A.

Grafika: Biblioteka Miejska w Puławach

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button