Miasto Puławy

Bezpłatne warsztaty dla rodziców i wychowawców

Puławskie Stowarzyszenie “Tym sposobem” wychodzi naprzeciw potrzebom, jakie mają nasze dzieci i młodzież we współczesnym świecie. Każdy rodzic wie, jak trudno jest czasami dotrzeć do dziecka, jak trudne jest szukanie drogi porozumienia z młodym człowiekiem oraz zrozumienie jego odczuć i motywacji.

Często rodzice i nauczyciele natrafiają na problemy wychowawcze, w których nie potrafią sami znaleźć odpowiedniego rozwiązania. W takich przypadkach warto jest szukać porady u osób, które znają receptę na podobne trudności. 1 lutego rozpocznie się w Puławach cykl bezpłatnych Warsztatów Umiejętności Wychowawczych pn. “Szkoła dla rodziców i wychowawców”.

W każdą środę uczestnicy będą spotykać się w Osiedlowym Domu Kultury “Amik” i rozmawiać m.in. o tym, jak rozwiązywać konflikty, budować poczucie wartości u dziecka, ogólnie: być wspierającym rodzicem i pedagogiem. Warsztaty skierowane są dla osób mieszkających w naszym mieście. Będzie to cykl 10 spotkań, które będą odbywać się co tydzień od 1 lutego w godzinach popołudniowych. Zapisów można dokonywać telefonicznie bezpośrednio u organizatora.

autor: M. Owczarz

Foto ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button