Informacje

Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej – kolejna edycja przed nami

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza placówki oświatowe z naszego regionu do udziału w 2. edycji projektu grantowego pod nazwą Lubelska Akademia Edukacji Cyfrowej w ramach projektu „LEKCJA.ENTER”.

Celem tej inicjatywy jest rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród nauczycieli z Lubelszczyzny a także zwiększenie udziału technologii w procesie nauczania. W tym przedsięwzięciu mogą uczestniczyć nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, artystycznych czy informatyki zarówno ze szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych.

Lubelscy pedagodzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń online, podczas których nauczą się tworzyć e-zasoby na potrzeby zajęć szkolnych, jak również poznają narzędzia i metody stosowane w pracy grupowej online. Daną szkołę do programu zgłasza dyrektor. Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na stronie internetowej organizatora: lekcjaenter.lscdn.pl. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Foto ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button