InformacjeMiasto Puławy

Azotowy Dar Mikołajkowej Radości po raz trzeci

Grupa Azoty Puławy po raz kolejny w okresie przedświątecznym zdecydowała się na pomoc potrzebującym. Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej udało się stworzyć paczki, które trafią do osób wymagających wsparcia.

Te wyjątkowe prezenty otrzyma 12 rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, znajdą w nich przede wszystkim to, o czym marzyli.

Justyna Majsnerowicz wiceprezes Zarządu Spółki, Beata Wagner – dyrektor MOPS w Puławach

Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Puławy Justyna Majsnerowicz podkreślała, że pracownicy Grupy poświęcali swój prywatny czas, by wspomóc rodziny potrzebujące. Paczki zostały skomponowane zgodnie z życzeniami osób obdarowanych.

Dyrektor MOPS Beata Wagner podkreślała, że pracownicy Miejskiego Ośrodka wytypowali rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji i potrzebujące pomocy. Dodała, że akcja jest czymś więcej niż tylko obdarowywaniem prezentami potrzebujących. Azotowy Dar Mikołajkowej Radości to również integracja pracowników i wolontariuszy.

Paczki z prezentami, które udało się utworzyć w czasie trwania akcji dostaną dostarczone do rodzin jeszcze przed świętami.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button