Miasto Puławy

Puławscy muzycy dla Krzysztofa Hawryluka

Niemal 300 osób zameldowało się w sobotnie popołudnie w Hotelu 3 Korony w Puławach, by wspólnie bawić się przy dźwiękach różnych rodzajów muzyki zaprezentowanych przez puławskich wykonawców na koncercie charytatywnym. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitacje Krzysztofa Hawryluka, założyciela, choreografa a także instruktora w Harcerskim Zespole Pieśni i Tańca Grześ.

To już kolejna impreza z tego cyklu. Przypomnijmy, że tydzień temu z tej samej okazji odbył się Koncert Zespołów Folklorystycznych, które zaprezentowały swoje umiejętności w Zespole Szkół Technicznych. Sobotni koncert zorganizował znany puławski muzyk, były perkusista grupy Bajm, Bogdan Tchórzewski.

Na scenie w 3 Koronach zobaczyliśmy m.in Alicję Bil-Traciłowską z zespołem Cud Nad Wisłą, Blues Smile Band, gdzie wokalnie prezentowała się m.in Jadwiga Malinowska a także Zespół Niespokojnych Stóp i członkowie puławskiego zespołu No to Lufa, którzy zagrali gościnnie z pozostałymi grupami. Do uczestnictwa w koncercie upoważniał zakup cegiełki, które na długo przed rozpoczęciem koncertu zostały wyprzedane. Jak się dowiedzieliśmy, Krzysztof Hawryluk czyli bohater koncertu, powoli dochodzi do zdrowia i oczekuje na rehabilitację.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button