Miasto Puławy

Bożonarodzeniowy konkurs recytatorski w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury po raz drugi zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu naszego powiatu do udziału w konkursie recytatorskim pod hasłem “Nasze Boże Narodzenie”. Konkurs ma charakter jednoetapowy, a młodzi artyści będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych.

Pierwszą grupę recytatorów stanowić będą uczniowie od klasy “zerowej” do trzeciej, druga kategoria wiekowa to klasy 4-6, zaś wśród najstarszych zaprezentują się uczęszczający do klas 7-8. Zadaniem uczestników konkursu będzie prezentacja jednego dowolnego utworu o tematyce bożonarodzeniowej, zgodnie z regulaminem recytacja nie powinna trwać dłużej niż 5 minut. Celem inicjatywy jest promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, jak również inspirowanie młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Osoby, które chciałyby wystąpić w konkursie, mają czas na zgłoszenia do 4 stycznia, są one przyjmowane elektronicznie. W tym celu ze strony internetowej puławskiego “emdeku” należy pobrać a nastepnie wypełnić kartę uczestnictwa. Sam konkurs jest planowany 11 stycznia w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Sieroszewskiego 4 o godz. 9:00.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button