InformacjeMiasto Puławy

Bożonarodzeniowy kiermasz KTL już niebawem

Puławską przedświąteczną tradycją jest coroczny kiermasz bożonarodzeniowy, organizowany przez działający przy Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” Klub Twórców Ludowych. Nie inaczej będzie i tym razem. Miłośnicy twórczości ludowej będą mieli okazję do nabycia wykonanych własnoręcznie przez członków KTL ozdób świątecznych.

Organizowane przez działający od ponad 60 lat puławski Klub Twórców Ludowych kiermasze to ne lada gratka dla osób gustujących w twórczości ludowej. Coś dla siebie znajdą z pewnością miłośnicy haftu, tkactwa, plastyki obrzędowej czy plecionkarstwa. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że na kiermaszu pojawią się m.in. bombki, stroiki, kartki świąteczne a nawet ręcznie wykonana biżuteria. Oprócz ozdób osoby, które przybędą na kiermasz, będą miały szansę zakupić także domowe przetwory, miody czy pierniki.

Zbigniew Śliwiński – dyrektor POK “Dom Chemika”

Członkowie KTL będą czekać na chętnych do uczestnictwa w kiermaszu w przyszły weekend. Przedmioty oraz produkty związane z Bożym Narodzeniem będzie można zakupić 9, 10 i 11 grudnia w atrium Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” od 10:00 do 18:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button