Miasto Puławy

Trwają prace nad nową Puławską Kartą Mieszkańca

Puławscy urzędnicy miejscy pracują nad koncepcją nowej Puławskiej Karty Mieszkańca. Dokument miałby dawać osobom mieszkającym w Puławach pewne ulgi w korzystaniu z wydarzeń kulturalnych czy sportowych, zaproponowanych przez miejskie instytucje.

W skład zespołu pracującego nad nowym dokumentem weszli m.in. dyrektorzy miejskich instytucji kulturalnych i oświatowych oraz przedstawiciele Urzędu Miasta. Jak przekazali urzędnicy magistratu, obecnie czynione są starania o pozyskanie środków zewnętrznych dla projektu Puławskiej Karty Mieszkańca, analizowane są także rozwiązania, dzięki którym można byłoby zintegrować dotychczas wprowadzone rozwiązania z nowymi. Wiadomo już, że mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej Puławskiej Karty Mieszkańca w wersji elektronicznej jako aplikacji na urządzenia mobilne, osoby, które na co dzień są nieufne wobec elektroniki, będą mogły zaś używać karty tradycyjnej.

Na razie nie wiadomo jeszcze, na jakie konkretnie ulgi bądź rabaty mogliby liczyć zameldowani w Puławach dzięki nowemu dokumentowi. Prace dotyczące tych kwestii wciąż są w toku. Nowa Puławska Karta Mieszkańca miałaby stanowić pewnego rodzaju zachętę dla puławian do niewyprowadzania się z miasta.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button