Końskowola

Łap Życie – koncert charytatywny w Końskowoli

W sobotę 10 grudnia w Końskowoli odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Fundacji im. Piotra Bickiego. Był to niepełnosprawny dziennikarz, specjalizujący się w tematyce gier komputerowych, który zginął tragicznie w wakacje.

Po jego śmierci przyjaciele postanowili utworzyć fundację, zajmującą się pomocą osobom z niepełnosprawnościami oraz wsparciem ich rozwoju, jak również budowaniem w społeczeństwie świadomości na temat niepełnosprawności. Celem Fundacji jest m.in. możliwość finansowania dzieciom z ubogich rodzin udziału w turnusach rehabilitacyjnych. W swoich dalekosiężnych planach członkowie Fundacji “Łap Życie” mają nawet utworzenie telefonu zaufania dla osób niepełnosprawnych czy przyznawanie stypendiów artystycznie uzdolnionej młodzieży.

Podczas koncertu charytatywnego wystąpią lokalni artyści, m.in. Dariusz Gołąb z zespołem czy działający w strukturach Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” zespół baletowy “Etiuda”. Zaplanowano także występy kabaretowe czy licytacje obrazów lokalnych malarzy. Przypomnijmy, że koncert “Łap Życie” odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button