wszystkie

“Od Spichlerza do Mięćmierza” – w puławskim MDK

Najpiękniejsze zaułki Kazimierza Dolnego ukazane w cyklu kolaży będzie można zobaczyć już niebawem w Galerii Piwnica Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Swoje prace w zbiorze “Od Spichlerza do Mięćmierza” przedstawi tam Dorota Opolska-Maksym.

Wspomniana wystawa kolaży gościła już w innych miejscach związanych z kulturą naszego regionu, między innymi w Izbie Produktu Lokalnego i Szkole Podstawowej w Gołębiu, Dzwonnicy Kultury w Kazimierzu Dolnym czy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie. Oprócz kolaży autorka stworzyła także album o tej samej nazwie, pomagający turystom w poznaniu Kazimierza Dolnego i jego najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Dorota Opolska-Maksym jest pedagogiem , od kilkunastu lat jest związana zawodowo z Kazimierskim Ośrodkiem Kultury Promocji i Turystyki, zajmuje się między innymi prowadzeniem zajęć plastycznych i kreatywnych dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wernisaż wystawy “Od Spichlerza do Mięćmierza” zaplanowano w czwartek 8 grudnia o godz. 17:00 w Galerii Piwnica przy ul. Sieroszewskiego 4 w Puławach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Grafika organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button