Miasto Puławy

“Przyjdź, pokochaj, adoptuj” – akcja wciąż trwa

Puławskie restauracje Central Park Bistro oraz Bistro u Kucharek kontynuują zbiórkę karmy zorganizowaną z myślą o zwierzakach przebywających w puławskim schronisku. Akcja została zorganizowana w naszym mieście już po raz trzeci, inicjatywę wspiera m.in. medalistka olimpijska Malwina Kopron.

W siedzibie restauracji przy ul. Centralnej 10 zbierana jest karma dobrej jakości, najlepiej mokra, która posłuży podopiecznym schroniska dla bezdomnych zwierząt. Oprócz samej zbiórki karmy organizatorzy hasłem “Przyjdź, pokochaj, adoptuj” zachęcają do przygarnięcia zwierzaków, które czekają na swój własny dom. W akcję włączają się także szkoły. Klasę, która zbierze największa ilość karmy, czeka niezwykła nagroda, lekcja WF, poprowadzona przez medalistkę olimpijską z Tokio Malwinę Kopron. Uczniowie wezmą także udział w warsztatach robienia makaronu rzemieślniczego w restauracji Central Park Bistro.

Finał akcji zaplanowano 3 grudnia na Placu Chopina, gdzie mieszkańców będzie czekać piknik. Podczas wydarzenia wystąpi zespół Cud nad Wisłą, będzie również możliwość uczestnictwa w loterii nagród. Wszyscy chętni będą mogli też porozmawiać z psim behawiorystą, który przybliży nieco zwyczaje i zachowania naszych pupilów. Wśród wielu atrakcji znajdzie się także fotobudka, a dla dzieci przewidziano gry i zabawy przygotowane przez animatora. Telewizja LPU jest patronem medialnym tego wydarzenia.

foto archiwalne

Grafika: Central Park Bistro

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button