Miasto PuławyPOLECAMY

Koncert charytatywny na rzecz Krzysztofa Hawryluka

Harcerski Zespół Pieśni i Tańca “Grześ” zaprasza do udziału w koncercie charytatywnym, z którego środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Hawryluka, założyciela zespołu.

Choreograf i instruktor tańca w maju bieżącego roku przeszedł rozległy udar i obecnie jest poddawany kosztownej rehabilitacji. Dlatego też uruchomiono zbiórkę pieniężną na portalu siepomaga.pl na jego rzecz, a jego przyjaciele organizują imprezy charytatywne. Jedną z nich jest koncert, który odbędzie się 10 grudnia. Podczas wydarzenia wystąpią zespoły ludowe, na scenie zaprezentują się wykonawcy m.in. z Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, Zespołu Tańca Ludowego UMCS czy Zespołu Tańca Ludowego “Drużba” z Równego na Ukrainie. Nie zabraknie także oczywiście występu artystów z puławskiego “Grzesia”.

Koncert odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godz. 17:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych o godz. 17:00. Cegiełki w cenie 50 złotych można będzie nabywać godzinę przed koncertem, wcześniej możliwa jest rezerwacja telefoniczna pod numerem 792 433 690. Płatną wejściówkę można nabyć również w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca “Grześ”. Już tydzień później planowana jest kolejna impreza charytatywna na rzecz na rzecz Krzysztofa Hawryluka, o której będziemy informować.

Plakat organizatora

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button