Miasto Puławy

Piosenki Wojciecha Młynarskiego znów w Domu Chemika

Puławscy miłośnicy twórczości Wojciecha Młynarskiego ponownie będą mieli okazję wysłuchać stworzonych przez niego piosenek w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. 2 grudnia w recitalu “Młynarski. Nie wytrzymuję” wystąpi kompozytor i instruktor Ośrodka Michał Matras wraz z zespołem.

Grudniowy koncert będzie stanowić swoiste dopełnienie wydarzenia “Młynarski. Balladowo i nie tylko”, które odbyło się na scenie “Domu Chemika” w październiku ubiegłego roku. Podczas koncertu publiczność zgromadzona w sali widowiskowej wysłucha 9 nowych utworów, wśród których znajdą się między innymi piosenki “Bądź moim natchnieniem”, “Przedostatni walc” czy tytułowa piosenka “Nie wytrzymuję”. Wykonane zostaną również utwory, które publiczność słyszała już przed rokiem podczas pierwszej części koncertu, jednak będą to interpretacje w zupełnie nowych aranżacjach. Wydarzenie będzie kolejną okazją do przypomnienia postaci i twórczości Wojciecha Młynarskiego, wybitnego poety i satyryka, autora ponad 2 tysięcy tekstów.

Recital “Młynarski. Nie wytrzymuję” odbędzie się w piątek 2 grudnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Bilety na to wydarzenie można zakupić w kasie Ośrodka oraz za pośrednictwem portalu Biletyna.pl.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button