Miasto Puławy

Festiwal Kolęd – Dom Chemika przyjmuje zgłoszenia

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” przyjmuje zgłoszenia do 28. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd. Czas na zgłoszenie chęci udziału upływa 5 grudnia.

W tym roku przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w formie hybrydowej, to znaczy, że uczestnicy z terenu powiatu puławskiego będą wykonywać utwór konkursowy na żywo, natomiast osoby z dalszych zakątków naszego kraju będą przesyłać nagrania swoich wykonań. Konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością, w zeszłym roku organizatorzy wysłuchali ponad 450 wykonań z całej Polski. Wokaliści wykonują jeden utwór konkursowy, dotyczący tematyki Bożego Narodzenia. Podobnie jak w poprzednich edycjach, artyści będą oceniani przez jury konkursowe w różnych kategoriach, wyróżnieni zostaną soliści, instrumentaliści, chóry oraz zespoły. Rzecz jasna, jury uwzględni także podział wiekowy uczestników. Muzycy zgłaszają chęć udziału poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej www.koledy.domchemika.pl. Tam też można znaleźć regulamin uczestnictwa w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd.

Przesłuchania uczestników z naszego powiatu odbędą się 12 i 13 grudnia. Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest 8 stycznia podczas uroczystego Koncertu Laureatów.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button