Remis Wisły Puławy z Garbarnią Kraków

W trzeciej kolejce zmagań eWinner 2 ligi piłkarze Wisły Puławy podejmowali na własnym stadionie zespół Garbarni Kraków.

Wiślacy dobrze weszli w ten mecz. Już w pierwszych chwilach spotkania puławianie byli bardzo bliscy szczęścia, jednak po strzale Kubana piłka trafiła w boczną siatkę bramki drużyny z Krakowa. Aktywna postawa graczy Wisły opłaciła się. Już w 7. minucie w polu karnym krakowian sfaulowany został Emil Drozdowicz, a „jedenastkę” pewnie wykorzystał Bartłomiej Bartosiak.

Po straconym golu gracze ze stolicy Małopolski ruszyli do ataku, wywalczyli wiele rzutów rożnych, jednak w tym fragmencie gry nie potrafili wykorzystać swoich szans. Do przerwy Wisła prowadziła więc 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się źle dla puławian. Uderzenie z dystansu jednego z graczy Garbarni zaskoczyło bramkarza Wisły Piotra Owczarzaka.

Uskrzydleni zdobytym golem krakowianie przejęli inicjatywę stwarzając sobie więcej sytuacji bramkowych, jednak brakowało im skuteczności. Swoje szanse mieli też wiślacy. W 76. minucie po dośrodkowaniu Karola Czelnego skuteczny strzał głową oddał Adrian Paluchowski.

W ten sposób Wisła znów znalazła się na prowadzeniu. Goście nie zamierzali jednak poddawać się. W 83 minucie zdobyli oni wyrównującego gola po centrze z rzutu rożnego.

Wynik nie uległ już zmianie i obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

Wisła Puławy – Garbarnia Kraków 2:2 (1:0)

Gole: Bartosiak 7 (k), Paluchowski 76 – Marszalik 48, Purcha 83

Wisła: Owczarzak- Cheba, Pielach, Wiech, Kuban, Lisowski (59 Czelny), Kacprzycki (59 Puton), Drozdowicz, Bartosiak (59 Skałecki), Carlos Daniel, Paluchowski (86 Ruiz Diaz)