Miasto Puławy

Warsztaty dla ojców w Puławach

Jak odkryć talenty dziecka? Jak sprawić, by wykorzystywało swój potencjał i w przyszłości realizowało marzenia? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas organizowanych w Puławach warsztatów dla ojców “Odkrywca talentów”.

Warsztaty organizuje portal tato.net we współpracy z puławskim Urzędem Miasta w dniach 9-10 grudnia. W zaproszeniu na spotkania organizatorzy zapowiadają, że warsztaty pozwolą ojcom nauczyć się odkrywać uzdolnienia dziecka i wspierać swoje pociechy w dążeniu do celu. Rodzice dowiedzą się, jak budować właściwą relację w rodzinie, niezbędną w procesie dalszego prawidłowego rozwoju dziecka. Pierwszego dnia, w piątek 9 grudnia w spotkaniach mają brać udział również partnerki uczestników warsztatów, drugiego dnia warsztaty będą już przeznaczone jedynie dla ojców.

Organizację warsztatów w Puławach finansuje Urząd Miasta, udział w nich będzie bezpłatny po otrzymaniu specjalnego kodu, który można uzyskać pod numerem telefonu 81 458 61 86. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”, szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Zdj. ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button