Miasto Puławy

Miłośnicy wypraw górskich spotkają się w Domu Chemika

Główny Szlak Beskidzki – to jedna z najbardziej wymagających tras do przebycia w polskich górach nawet dla doświadczonych fanów tego rodzaju wędrówek. Członkom Puławskiego Towarzystwa Miłośników Gór dwukrotnie udało się przebyć ten szlak, a w najbliższy piątek zostanie zorganizowane spotkanie, na którym będą wspominać swoje wyprawy.

Pierwsza z wypraw odbyła się w 2019 roku i miała charakter charytatywny. Podczas jej trwania zbierano fundusze na rehabilitację niepełnosprawnego ucznia SP3. Druga z wypraw miała miejsce w bieżącym roku. Podczas piątkowego spotkania osoby, które chciałyby wybrać się na górski szlak, będą miały okazję zdobyć garść bezcennych informacji na temat niezbędnego podczas tego rodzaju wyprawy sprzętu, przygotowania technicznego oraz tego, jakie miejsca warto zobaczyć na szlaku beskidzkim.

Trasa Głównego Szlaku Beskidzkiego jest znakowana kolorem czerwonym, liczy około 500 kilometrów. Spotkanie organizowane przez Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór odbędzie się w piątek 18 listopada o godz. 17:00 w małej sali teatralnej Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Plakat organizatora

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button