POLECAMYSport

Tymex Boxing Night 23 w hali Grupa Azoty Arena

Już w piątek 18 listopada wszystkich miłośników sportów walki w Puławach czekają wielkie emocje. Tego dnia w hali Grupa Azoty Arena odbędzie się gala Tymex Boxing Night 23.

Fani pięściarstwa będą mogli obejrzeć 6 pojedynków, emocji z pewnością nie zabraknie. W walce wieczoru wystąpi jeden z najbardziej doświadczonych polskich bokserów Damian Jonak, który skrzyżuje rękawice z Argentyńczykiem Nestorem Davidem Camposem. Podczas gali wystąpią również m.in dwaj reprezentanci naszego województwa Łukasz Maciec oraz Michał Soczyński, którzy zmierzą się odpowiednio z Oleksandrem Ivanovem oraz Alessandro Jandejsekiem. Podczas puławskiej gali nie zabraknie również walki kobiecej. W wydarzeniu Tymex Boxing Night 23 wystąpi bowiem była mistrzyni Europy Aleksandra “Sasza” Sidorenko, która będzie walczyć z Terezą Dvorakovą. Kibice podczas piątkowego wieczoru zobaczą także pojedynki Tomasz Nowicki kontra Stanisław Gibadło oraz Michał Leśniak kontra Lukas Dekys.

Bilety na to wydarzenie można zakupić za pośrednictwem serwisu ebilet.pl, można je też nabyć w biurze OM NSZZ Solidarność przy Grupie Azoty Puławy, znajdującym się przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13. Gala rozpocznie się 18 listopada o godz. 19:00.

Grafika: Tymex Boxing Promotion

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button