wszystkie

Wszystkie Strony Świata dwunasty raz w Puławach

Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata ponownie w Puławach. Dwunastą edycję wydarzenia skierowanego do miłośników muzyki odbędzie się w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” 11 i 12 listopada.

Festiwal rozpocznie się koncertem galowym w Dzień Niepodległości o godz. 18:00. Przed puławską publicznością wystąpią członkowie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcja Adama Klocka. W programie koncertu nie zabraknie muzycznych nawiązań do patriotycznego święta, przedstawiona zostanie także opera Carmen w wersji instrumentalnej z narracją. Drugiego dnia festiwalu, również o godz. 18:00 zaplanowano recital Wojciecha Niedziółki i Michała Francuza, którzy zaprezentują m.in. dzieła Jana Sebastiana Bacha czy Henryka Wieniawskiego. Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest wspomniany już Adam Klocek, laureat Grammy Awards 2014. W rolę konferansjera wcieli się dziennikarz Polskiego Radia i muzykolog Piotr Matwiejczuk.

Bilety na oba koncerty w ramach Festiwalu są dostępne w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury, na godzinę przed każdym koncertem a także na portalu Biletyna.pl.

Plakat: POK “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button