Miasto Puławy

Młodzi artyści w Przeglądzie Żeby Polska była Polską

76 recytatorów oraz 52 występy wokalne – to podsumowanie w liczbach tegorocznej 18. już edycji Przeglądu Poezji i Pieśni Niepodległościowej “Żeby Polska była Polską”. We wtorek przed komisją konkursową prezentowali się recytatorzy, zaś w w czwartek młodzi artyści prezentowali swoje talenty wokalne.

Przedstawiciele organizatora Przeglądu a więc Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” podkreślali wysoki poziom przygotowanych prezentacji, wyrażali również radość z faktu, że w tym roku zasięg Przeglądu objął nie tylko nasz powiat i województwo. Na scenie prezentowali się bowiem m.in. uczestnicy z okolic Stalowej Woli, Lublina, Dęblina, Janowa Lubelskiego czy Ryk.

Aleksandra Lis – Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Lista laureatów została już udostępniona na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika.  Najlepsi wystąpią w Koncercie Laureatów zaplanowanym 5 listopada o godz. 16:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Wstęp na to wydarzenie jest otwarty dla wszystkich lubiących poezję i pieśni o charakterze patriotycznym.

Autorzy: P. Nowosadzki, P. Skibniewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button