wszystkie

Muzeum Oświatowe doczeka się remontu? Wszyscy możemy pomóc!

Znajdujące się obok Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy ul. Włostowickiej Muzeum Oświatowe w Puławach już od dawna wymaga remontu. Pojawiła się pewna szansa na uzyskanie na ten cel dotacji, potrzebna jest jednak aktywność mieszkańców naszego powiatu.

Fundacja “Most the Most” organizuje bowiem Konkurs “Nasz zabytek”. Inicjatywa dotyczy województw mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego. Nagrodą jest dotacja w kwocie miliona złotych na renowację zabytku. Dofinansowanie zależy jednak od liczby zgłoszeń danego zabytku w specjalnym formularzu Fundacji Most The Most na jej stronie internetowej. Zgłoszeń mogą dokonywać tylko osoby fizyczne, dlatego tak ważna jest aktywność mieszkańców. Im więcej wypełnionych formularzy, tym większa szansa na uzyskanie dofinansowania. Nie warto zwlekać z oddaniem swojego głosu, gdyż formularze konkursowe będą aktywne tylko do 1 listopada.

Przy ewentualnych problemach z wypełnieniem zgłoszenia pomogą pracownicy Wydziału Rozwoju i Inwestycji Starostwa Powiatowego w Puławach.

Foto: Powiat Puławski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button