Miasto Puławy

WOŚP szuka wolontariuszy

Choć kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy planowany jest dopiero w końcówce stycznia przyszłego roku, to już teraz poszukiwani są wolontariusze do poszczególnych zadań w lokalnych sztabach Orkiestry. Tak ogromne wydarzenie wymaga bowiem perfekcyjnego logistycznego przygotowania.

Puławski sztab WOŚP również zaprasza chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu. Poszukiwane są osoby do różnych zadań, między innymi promocji wydarzenia, zapisów do corocznego biegu “Policz się z cukrzycą”, liczenia pieniędzy uzbieranych przez uczniów w ramach akcji “Złote klasy” czy do samego biura sztabu. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularz internetowy udostępniony w mediach społecznościowych puławskiego sztabu WOŚP. Warto się pospieszyć, gdyż przedstawiciele sztabu skontaktują się ze zgłoszonymi osobami jeszcze w tym tygodniu.

31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia, tym razem najgłośniejsza orkiestra świata zagra pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button