InformacjeMiasto PuławyPOLECAMY

Funparkowcy zbierają karmę po raz trzeci

Restauracja Central Park Bistro już po raz trzeci organizuje akcję zbiórki karmy dla zwierząt znajdujących się pod opieką puławskiego schroniska. W inicjatywę włączyła się między innymi związana z Puławami medalistka olimpijska Malwina Kopron.

Z roku na rok puławianie wykazują się coraz większą ofiarnością. Podczas pierwszej edycji akcji uzbierano ćwierć tony karmy, a już rok później prawie tonę. W tym roku organizatorzy liczą na kolejne pobicie rekordu. Zbierana jest karma dobrej jakości, najlepiej mokra, należy ją przynosić do restauracji Central Park Bistro przy ul Centralnej 10. W ramach akcji przygotowano też konkurs dla puławskich szkół. Klasa, która zbierze najwięcej pożywienia dla naszych czworonożnych przyjaciół, otrzyma nagrodę w postaci lekcji W-F przeprowadzonej przez wspomnianą już Malwinę Kopron. Ponadto uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach robienia makaronu rzemieślniczego w Central Park Bistro.

Uroczysty finał akcji z połączony z piknikiem i koncertem zaplanowano 3 grudnia na Placu Chopina. Telewizja LPU jest patronem medialnym akcji zbiórki karmy.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button