Miasto Puławy

Podziel się życiem – jesienna akcja krwiodawców

.

Blisko 154 litry krwi – taki wynik udało się uzyskać podczas tegorocznych akcji krwiodawczych przeprowadzanych przez działający przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe Klub Honorowych Krwiodawców. W najbliższym czasie nadarzy się okazja, by jeszcze poprawić ten rezultat.

Członkowie Klubu zapraszają bowiem do uczestnictwa w kolejnej akcji, która odbędzie się w najbliższy piątek 28 października. Osoby chętne do udziału w inicjatywie, nieposiadające również żadnych przeciwskazań do donacji, powinny zgłosić się drogą SMS-ową na numer podany przez organizatora 609 933 998. Sala konferencyjna budynku dyrekcji Azotów będzie otwarta dla krwiodawców od 8:30 do 13:00. W dniu akcji oddział terenowy RCKiK zlokalizowany w puławskim szpitalu będzie nieczynny.

Piątkowa inicjatywa będzie już piątą tego typu zorganizowaną w tym roku przez Azotowych krwiodawców. Oprócz niej planowane jest jeszcze przeprowadzenie akcji 29 grudnia, warto więc by krwiodawcy zawczasu właściwie rozplanowali swój czas pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button