Miasto Puławy

Zdrowa Alternatywa z Fundacją BezMiar

Zdrowa Alternatywa – pod takim hasłem w Puławach będzie realizowany program mający na celu szerzenie aktywności fizycznej wśród mieszkańców naszego miasta. W ramach tej inicjatywy uczestników czekają m.in. zajęcia nordic walking, ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz zajęcia z tzw. power walk czyli szybkiego chodu.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższą niedzielę, osoby w nich uczestniczące wybiorą się na spacer nordic walking. Początek wydarzenia o godz. 10:00, ma ono potrwać 2 godziny. Ponadto w środy można będzie wziąć udział w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, a w piątki doskonalić technikę chodzenia z kijkami. Zarówno środowe jak i piątkowe spotkania będą rozpoczynać się o godz. 17:00 na puławskich Błoniach i potrwają około 45 minut.

Ponadto na zajęciach będą pojawiać się goście specjalni – osoby zajmujące się problematyką uzależnień, dla których aktywność fizyczna stała się prawdziwą zdrową alternatywa.

Projekt realizowany przez Fundację BezMiar a finansowany przez puławski Urząd Miasta potrwa do końca roku. Uczestnictwo w ćwiczeniach jest bezpłatne.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button