Miasto Puławy

Koncert pamięci Mariusza Oleśkiewicza

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, rodzina oraz przyjaciele zapraszają na drugi koncert poświęcony pamięci Mariusza Oleśkiewicza, zmarłego w 2020 roku byłego dyrektora tej instytucji.

Jak zapowiadają organizatorzy, w programie wydarzenia znajdzie się m.in. autorska piosenka bohatera wieczoru a także utwory, które lubił i wykonywał. Podobne wydarzenie odbyło się już w zeszłym roku. Z pewnością będzie ono okazją do wspomnień i osobistych refleksji dla osób, które znały Mariusza Oleśkiewicza i współpracowały z nim na co dzień. Przedwcześnie zmarły dyrektor “emdeku” przez szereg lat angażował się w wiele puławskich inicjatyw kulturalnych. Mariusz Oleśkiewicz był dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury od stycznia 2014 roku aż do swojej przedwczesnej śmierci w październiku 2020 roku. Jego wielką pasją była muzyka, dlatego też formą upamiętnienia jego postaci jest właśnie koncert.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 28 października w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Sieroszewskiego 4 o godz. 18:00.

Grafika: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button