Miasto Puławy

Leśna przechadzka z puławskim CIT

18 kilometrów, głównie w terenie leśnym – taki dystans będą mieli do pokonania uczestnicy organizowanego przez puławskie Centrum Informacji Turystycznej Leśnego Spaceru. Wydarzenie zaplanowano na przyszłą niedzielę.

Uczestnicy wyruszą spod Skweru Niepodległości drogą prowadzącą przez tereny leśne, metę spaceru wyznaczono przy budynku Szkoły Muzycznej na al. Partyzantów. Ze względu na długość trasy, w spacerze nie mogą uczestniczyć dzieci poniżej 10. roku życia. Trasa przemarszu prowadzi przez teren płaski, bez żadnych wzniesień. Przechadzka odbędzie się niezależnie od panujących tego dnia warunków atmosferycznych, dlatego warto zawczasu pomyśleć o odpowiednim ubraniu, zabezpieczającym zarówno przed ewentualnym deszczem, jak i występującymi w lesie owadami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczbę jego uczestników ograniczono do 40 osób. Przewodnikiem Leśnego Spaceru będzie historyk Mariusz Karolak. Zapisy na to wydarzenie prowadzi Centrum Informacji Turystycznej. Przypomnijmy, że na Leśny Spacer będzie można pójść 23 października o godz. 9:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button