Miasto Puławy

Koncert z okazji Dnia Papieskiego

W najbliższą niedzielę odbędą się centralne obchody 22. Dnia Papieskiego. Jak już informowaliśmy, w naszym mieście tego dnia odbędzie się koncert laureatów ogłoszonych wcześniej konkursów.

Organizator wydarzeń związanych z obchodami Dnia Papieskiego, stowarzyszenie “Rodzina”,  opublikował już na swojej stronie internetowej listę osób wyróżnionych w konkursach recytatorskim, pieśni oraz piosenki religijnej, plastycznym a także turnieju wiedzy o Janie Pawle II. Nagrody zostaną wręczone podczas zaplanowanego o godz. 16:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” koncertu. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, tak samo zresztą jak na inne odbywające się w ramach Dnia Papieskiego wydarzenia.

Tegoroczny Dzień Papieski odbywa się pod hasłem “Blask Prawdy”, jest to tytuł dziesiątej encykliki Papieża-Polaka ogłoszonej w 1993 roku. Niedzielny koncert nie będzie ostatnim akcentem obchodów Dnia Papieskiego w Puławach. W niedzielę 23 października odbędzie się bowiem koncert Magdy Anioł, początek o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

foto archiwalne

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button