Kazimierz Dolny

Nordikiada w Kazimierzu Dolnym

W miniony weekend miłośnicy nordic walking pojawili się w Kazimierzu Dolnym, gdzie dokonali Najścia na Zamek. To już pewnego rodzaju tradycja, że uczestnicy Nordikiady witają jesień właśnie w tym miejscu.

Kolejny rajd nordic walking w tym nadwiślańskim miasteczku odbywał się w pięknej słonecznej aurze. Uczestnicy tradycyjnie mieli do wyboru dwie trasy, krótszą, około 5-kilometrową dla osób, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z nordic walking oraz około dwa razy dłuższą dla bardziej zaawansowanych walkerów. Przed wymarszem nie mogło oczywiście zabraknąć rozgrzewki. Z kolei po przebytej wędrówce z kijkami na uczestników czekał poczęstunek.

Już niebawem, bo w niedzielę 9 października uczestnicy Nordikiady ponownie wyruszą na trasy. Tym razem będą oni maszerować w ramach Rajdu Orlich Skrzydeł, zorganizowanego przez Fundację BezMiar w Dęblinie. Szczegółowe informacje na temat zapisów i odpłatności za uczestnictwo w tym wydarzeniu można znaleźć w mediach społecznosciowych Fundacji BezMiar.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button