Miasto Puławy

Koncert piosenek filmowych w Domu Chemika

Już niebawem w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” odbędzie się kolejny koncert zespołu STARSi. Tym razem wokaliści zrzeszeni w tej grupie zaprezentują utwory znane z najpopularniejszych filmów polskich i zagranicznych.

Usłyszymy takie szlagiery jak “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Czterdziestolatek”, “Gdybym był bogaty” czy “Casablanca”. Niedawny koncert piosenek francuskich Zespołu STARSi, który odbywał się w Klubie Smok cieszył się na tyle dużym zainteresowaniem, że postanowiono o zmianie lokalizacji. Tym razem zespół wystąpi w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Za reżyserię koncertu, który odbędzie się pod hasłem “Tak jak w kinie” odpowiada Renata Siedlaczek, która będzie też jedną z wykonawczyń. Oprawę muzyczną przygotuje Michał Matras. Wsparcie realizacyjne wydarzenia zapewni teatr “Z dala od szpitala” oraz Przydomowa Covidowa Wytwórnia Filmowa.

Koncert piosenek filmowych zespołu STARSi odbędzie się w czwartek 6 października o godz. 18:00. Informacje o biletach na to wydarzenie można uzyskać w kasie biletowej Puławskiego Ośrodka Kultury.

Plakat organizatora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button